شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  اگر جامعه اسلامی بخواهد موفق و پیروز باشد قطعا تنها راهش اتکا به ولی فقیه است

  رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: : امروزه اگر جامعه اسلامی بخواهد موفق و پیروز باشد قطعا تنها راهش اتکا به شاخص است، شاخصی که در مفاهیم دینی جایگاه ارزشی و متعالی دارد که همانا در تعاریف شیعه ولی فقیه است.

  4 آبان 1392

  محوریت مساجد در جامعه اسلامی باید احیا شود

  رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: محوریت مساجد در جامعه اسلامی برای برون رفت از دغدغه های فرهنگی اجتماعی و دینی معاصر باید احیا شود.

  17 مهر 1392

  برای کنترل رفتار انسان ها، چاره ای جز دین نیست

  رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان اینکه با عقل و شناخت خوبی ها و بدی ها فقط می توان برای اداره جامعه، قانون وضع کرد گفت: برای کنترل رفتار انسان ها در خلوت، چاره ای جز دین نیست چراکه دین یک برافروختگی درونی در انسان ایجاد می کند و می گوید که خدایی وجود دارد.

  17 مهر 1392

  اقدامات جنایتکارانه علیه شیعیان در مصر در تمام ادیان و کتب مقدس منکوب و محکوم است

  رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: فعالیت ها و حرکاتی که بر ضد شیعیان در برخی از کشورها اتفاق می افتد نه تنها با مضامین موجود در اسلام و قرآن ناسازگار است بلکه در تمام ادیان الهی و کتب مقدس چنین رفتار ضد بشری منکوب و محکوم است.

  17 مهر 1392

  شهید بهشتی یکی از معماران بزرگ تجدید بنای تفکر انقلابی و تشکیلاتی انقلاب اسلامی ایران است

  رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان شهید مظلوم دکتر بهشتی را یکی از معماران بزرگ تجدید بنای تفکر انقلابی و تشکیلاتی انقلاب اسلامی ایران به شمار آورد و تصریح کرد: شهید بشتی در زیر لوای رهبری امام امت به هدایت انقلاب پرداخت و آن را از انحراف و انزوا یا توقف و رکود محفوظ داشت.

  17 مهر 1392

  تخصص گرایی در عرصه رسانه ضروری است

  رییس دبیرخانه ادیان توحیدی گفت: تخصص گرایی در ارتباطات و امور رسانه ای با توجه به نیاز جامعه یک ضرورت است.

  17 مهر 1392

  گفتگوي رسمي اديان در اصفهان پيشينه 111 ساله دارد

  رئيس دبيرخانه اديان توحيدي گفت: گردهم آمدن اديان توحيدي در اصفهان پيشينه اي بس طولاني دارد و به 111 سال پيش بازمي گردد.

  23 مهر 1391

  اقتصاد مقاومتي يك مدل كاملا قرآني است

  رييس دفتر تبليغات اسلامي اصفهان گفت: اگر اقتصاد مقاومتي با تعبير مقام معظم رهبري حاكم شود، به يقين تحول عظيمي در اقتصاد رخ مي دهد و كشور مي تواند در مسير روبه جلوي خود هرچه سريع تر حركت و خود را توانمندتر سازد.

  22 مهر 1391

  رعايت عفت و پوشش در تمام اديان توحيدي به عنوان يك امر ضروري مورد توجه است

  رييس دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم، شعبه اصفهان، گفت: رعايت عفت و پوشش، در تمام اديان توحيدي، به عنوان يك امر ضروري مورد توجه است.

  15 شهریور 1391

  رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان: محوریت مساجد در جامعه اسلامی باید احیا شود

  رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: محوریت مساجد در جامعه اسلامی برای برون رفت از دغدغه های فرهنگی اجتماعی و دینی معاصر باید احیا شود.

  15 شهریور 1391

  مفهوم انتظار تنها نقطه تمام مشترك اديان الهي است

  رئيس دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم شعبه اصفهان گفت: مفهوم انتظار تنها نقطه تمام مشترك اديان الهي است و در تمام مكاتب و اديان توحيدي يا غير توحيدي بر اين مفهوم در قالب پايان خوش براي جهان تاكيد شده است.

  15 شهریور 1391

  • تعداد رکوردها : 132