شبکه انديشمندان قم
 
 

 

     
   139رکورد در مدت زمان 0.015ثانیه
   عبارت مورد جستجو :
   رییس دبیرخانه ادیان توحیدی با بیان این که از ابتدا تصور دولتمردان غربی و به خصوص آمریکا، بر این بود که این نظام را به شیوه های مختلف، مثل جنگ و ترور و تحریم، می شود از بین برد، تصریح کرد: تمام این تلاش هایی که ناموفق علیه ایران انجام شد، نشان از موقعیت این کشور اسلامی در دنیا دارد.
   رییس دبیرخانه ادیان توحیدی گفت: همزیستی پیروان ادیان توحیدی در اصفهان همزیستی مشارکتی و اعتلابخش است.
   سلسله سخنرانی های کوتاه زلال معرفت در سایت قرار گرفت.
   رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: رعایت حق الناس از دیگر مواردی است که موجب جلب رضایت خدا و افزایش رحمت الهی است.
   در حماسه ماندگار نهم دی، قدرت و بصیرت دینی ملت ایران به منصه ظهور رسید، و سیل خروشان خشم مردم، بنیادهای دشمنان نظام اسلامی را به لرزه درآورد و نشان داد پس از گذشت سه دهه، همچنان اهداف و آرمان های انقلاب و ولایت فقیه در قلب آنها جای دارد.
   جنگ هشت ساله در واقع جنگ سخت بود که جوان ها ی ما رفتند و در آن جان نثاری کردند و مردم ما به خوبی از این آزمایش بزرگ بیرون آمدند؛ وی در ادامه افزود: اما اکنون ما در برابر خود جبهه ای را مشاهده می کنبم که به تعبیر مقام معظم رهبری جنگ نرمی است که بسیار سخت تر از جنگ سخت است و ما همه باید مراقب آن باشیم و از طریق دفاع نرم به مقابله با آن بپردازیم.
   حجت الاسلام والمسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی گفت: اصفهان هم در پیشینه تاریخی خود و هم در وضعیت کنونی در زمینه های گوناگون دارای ظرفیت های ملی و بین المللی فراوانی است که می تواند به عنوان موتور محرک توسعه کشور در ابعاد اقتصادی، فرهنگی و گردشگری مد نظر قرار گیرد.
   رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، اطلاع رسانی واقعه کربلا را نماد یک رسانه واقعی دانست.
   عدّه­ای از اندیشمندان، درصدد یافتن معنویّت، در درون دین­های تاریخی و سنّتی هستند و گروه دیگر به مقوله­ی معنویّت، به عنوان مسأله­ای فرادینی نظر می کنند.
   معنویّت، از جمله واژگان پرکاربردی است که اندیشمندان عصر جدید به توضیح و تبیین آن همّت گمارده­اند و هر یک در تعریف آن، بیانی متمایز از دیگران دارد.
   • تعداد رکوردها : 139