شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
  کد خبر : 94660
  تاریخ انتشار : 19 بهمن 1394 23:40
  تعداد بازدید : 1924

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان:

  شهر زیار پتانسیل تبدیل به مرکز گردشگری شرق اصفهان را دارد

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان گفت: شهر زیار می تواند به مرکز بسیار مطلوبی برای گردشگری در شرق اصفهان تبدیل شود.

  به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی ظهر یکشنبه درآئین رونمایی از کتاب زیار اظهار داشت: شهر زیار باید پیش از این به شهر تبدیل می شد زیرا از تاریخ ارزشمندی برخوردار است و فعالیت های بسیار خوبی طی قرن های گذشته در این منطقه از استان اصفهان به وقوع پیوسته است.

  وی بیان کرد: همدلی و همزبانی در حوزه شرق اصفهان هم افزایی خوبی را بین مردم این خطه ایجاد می کند.

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان با اعلام اینکه مسئله گردشگری در زیار از سال ها پیش مطرح بود، گفت: گردشگری یک منبع پر درآمد و متکی بر اقتصاد غیر نفتی است و با توجه به ظرفیت خوبی که در زیار است می توان از راه گردشگری کسب درآمد فراوانی کرد.

  وی با استناد بر این کلام الله که اگر خدا را یاری کنید خدا نیز شما را یاری می رساند، ادامه داد: بر اسام این کلام الله نه اینکه باری تعالی نیاز به یاری ما داشته باشد بلکه از ما می خواهد که با حفظ و صیانت از دین اسلام بتوانیم این دین را به جهانیان ارائه کنیم.

  حجت الاسلام ارزانی با بیان اینکه رهبر کبیر انقلاب توانست با برپا کردن انقلابی متکی بر اسلام، الگوی جهانیان شود، ادامه داد: امروزه انقلاب اسلامی ایران خط مشی بسیاری از کشورها شده است.

  وی اضافه کرد: بی اعتمادی که امروزه در بین مردم ایجاد شده مانع جدی همدلی و همزبانی است که مقام معظم رهبری خواستار تحقق آن در بین ملت شده است چراکه تنها در سایه این همدلی می توانیم به بسیاری از اهداف دست یابیم.

  شعار «بخواهیم می توانیم» امروز محقق شده است

  فرماندار اصفهان نیز در این مراسم گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات همچون دوره های قبلی بر سرنوشت کشور بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

  کفیل با اشاره به اینکه مردم با همدلی و همزبانی حضور پر شوری در این دوره از انتخابات داشته باشند، ادامه داد: در اسفندماه دو انتخاب سرنوشت ساز را در کشور داریم که باید مردم با درایت به پای صندوق های رای بیایند.

  وی رونمایی از کتاب زیار را افتخاری برای این شهر دانست و گفت: کتاب زیار معرف شهر اصفهان خواهد بود.

  فرماندار اصفهان با بیان اینکه شهرداری زیار اگر چه با تاخیر تشکیل گرفت اما فعالیت های خوبی طی ۲۱ ماه تاسیس داشته و رشد خوبی داشته است، ادامه داد: عزم مدیران زیار قابل تحسین است همانطور که در این شهر انسجام خوب شهرداری و شورای شهر را مشاهده می کنیم.

  وی تصریح کرد: شعار اگر «بخواهیم می توانیم» امروز محقق شده است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :