شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
  کد خبر : 90326
  تاریخ انتشار : 9 دی 1394 21:45
  تعداد بازدید : 1327

  برنامه ۱۴۰۴ فرهنگ و هنر اصفهان درحال تدوین است

  حجت الاسلام والمسلمین حبیب رضا ارزانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، با اشاره به تدوین برنامه ۱۴۰۴ فرهنگ و هنر در استان اصفهان گفت: این برنامه در قالب برنامه های پژوهشی و در ۱۰ عرصه در حال تدوین است.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین حبیب رضا ارزانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، دوشنبه(٧ دی) در جمع خبرنگاران در حاشیه آئین اختتامیه یازدهمین جشنواره و نمایشگاه پژوهش و فناوری استان در دانشگاه اصفهان برگزار شد با اشاره به اینکه سند چشم انداز ٢٠ ساله بهترین سند و نقشه راه برای انجام فعالیت های پژوهشی در کشور است، اظهار داشت: این در حالی است که تمام مقامات عالی کشور نیز به این امر اهتمام ویژه دارند.

  وی در ادامه با اشاره به اینکه خوشبختانه طی ٢٠ سال گذشته فعالیت های ارزنده ای در بخش پژوهش در سطح کشور انجام شده است، ابراز داشت: ایجاد معاونت های پژوهشی در دانشگاه ها، توجه به پژوهش در بخش های مختلف علمی و فناوری کشور از جمله اقدامات انجام شده است.

  وی در ادامه با اشاره به انجام برنامه های پژوهشی در اداره کل فرهنگ  ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: در هشت ماه فعالیتم در این نهاد تاکنون برنامه ٤٠٤ را در حال تدوین داریم که در قالب طرح پژوهشی و با ١٠ قالب در حال تدوین است.

  حجت الاسلام والمسلمین حبیب رضا ارزانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان،با اشاره به توسعه فعالیت های پژوهشی در سطح بازار و بدنه اقتصادی کشور نیز گفت: البته باید توجه داشته باشیم که انجام پژوهش های کاربردی مطابق با نیاز روز باید مورد توجه قرار گیرد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :