شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
  کد خبر : 89543
  تاریخ انتشار : 27 آذر 1394 19:4
  تعداد بازدید : 1607

  بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از حوزه های برگزاری مسابقات مدهامتان

  بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از حوزه های برگزاری مسابقات مدهامتان
  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ  ارشاد اسلامی استان اصفهان حجت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی در حاشیه بازدید از حوزه های برگزاری دهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: اصفهان مفتخر است که میزبان ٣٠٠ نفر از برترین های فعالان قرآنی کشور در سال ٩٤ باشد.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به میزبانی اصفهان در دهمین دوره مسابقات کشوری مدهامتان اظهار کرد: با صحبت ها و مذاکراتی که با داوران و ناظران دهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان شده الحمدلله کیفیت مسابقات را بسیار خوب ارزیابی کردند چرا که تلاش بر رعایت تمام استانداردها در این دور از مسابقات بود.

  وی افزود: برای نخستین بار تمام امتیازها به صورت نرم افزاری و الکترونیک وارد سیستم می شود تا خطاهای احتمالی به حداقل ممکن برسد و داوران این دوره از مسابقات نه تنها از بین داوران کشوری که از میان داوران بین المللی انتخاب شدند و سطح داوری مسابقات که مهم ترین مسئله در این مسابقات است استاندارد لازم و کافی را دارد.

  دکتر ارزانی با اشاره روند برگزاری دهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان بیان کرد: ادای احترام به ساحت مقدس شهدا در روز گذشته آغاز شد و کار به نحو مطلوبی تا کنون پیش رفته و تلاش شده از فضاهای مطلوب و مناسب در سطح شهر اصفهان در بحث اسکان، اقامت و پذیرایی مهمانان همان گونه که شأن مسابقات قران است استفاده شود.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه یکی از مباحثی که مطرح شده این است که این دوره از مسابقات در سطح بین المللی برگزار شود، خاطرنشان کرد: قرار شده نقطه نظرات در این زمینه مطرح شود و در نهایت تصمیم گیری شود که این دوره ازمسابقات به چه شکلی در آینده برگزار شود.

  وی ادامه داد: با توجه به اینکه مسابقات بین المللی را در دیگر کشورها دیدم سطح این دور از مسابقات از بسیاری دیگر از مسابقات دیگر کشورها که به صورت بین المللی برگزار می شود بالاتر است.

  شایان ذکر است بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به همراه حجت الاسلام و المسلمین معتمدی، دبیر اجرایی دهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از سالن های اهل بیت(علیهم السلام) ویژه مسابقات ترتیل و قرائت و همچنین تفسیر قرآن، هنرستان هنرهای زیبای پسران ویژه مسابقات اذان، سالن همایش های صدا و سیما ویژه حفظ برادران و سالن مجموعه بیداری اسلامی ویژه حفظ خواهران صبح چهارشنبه ٢٥ آذر ماه انجام شد.

  گفتنی است دهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از ٢٤ تا ۲۷ آذر به میزبانی اصفهان برگزار می شود و آیین اختتامیه این دور از مسابقات شامگاه ٢٦ آذر در سالن اهل بیت(علیهم السلام) برگزار خواهد شد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :