شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
  کد خبر : 80840
  تاریخ انتشار : 25 مرداد 1394 18:39
  تعداد مشاهدات : 1858

  همایش تجلیل از هنرمندان درجه یک هنری در اصفهان برگزار می شود

  خبرگزاری تسنیم: مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان اصفهان گفت: برای نخستین بار در استان، همایش تجلیل از هنرمندان درجه یک هنری با هدف تجلیل از هنرمندانی که موفق به دریافت درجه یک هنری شده اند، برگزار می شود.
  به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین حبیب رضا ارزانی اظهار داشت: یکی از رویکردهای اصلی ما در اداره کل ارشاد، برگزاری جشن های متعدد از جمله در حوزه سینمایی برای اولین بار در استان اصفهان است.
  وی افزود: به منظور ایجاد شادی و نشاط در جامعه هنری به ویژه هنرمندان سینمایی استان، بهمن ماه امسال شاهد برگزاری جشن سینمایی برای سینماگران استان و همچنین فعالان این حوزه با هدف تجلیل از آنها خواهیم بود.
  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به اینکه در دیگر حوزه های فرهنگی و هنری نیز اقدام به برگزاری جشن های متعدد خواهیم کرد، افزود: اجرای چنین برنامه هایی در استان اصفهان اتفاق مبارکی است که می تواند در ترغیب نسل جوان برای وارد شدن به این عرصه هنری تاثیرگذار باشد چرا که معتقدیم جوانان ما باید از تجربیات هنرمندان پیشکسوت استان بهره مند شوند.
  وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر برای دریافت مصوبه تشکیل شورای هنر استان از شورای فرهنگ عمومی اقدام کرده ایم، بیان کرد: این شورا با ریاست استاندار اصفهان و همچنین جمعی از پیشکسوتان رشته های مختلف هنری به عنوان اعضای شورا برگزار می شود.
  ارزانی خاطرنشان کرد: در این شورا که نمایندگان رشته های مختلف هنری نیز حضور خواهند داشت، بسیاری از مسائل و مشکلات مربوط به هنرمندان مورد بررسی قرار می گیرد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :