شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
  کد خبر : 79455
  تاریخ انتشار : 4 مرداد 1394 15:50
  تعداد بازدید : 2028

  حوزه فعالیت فرهنگ و ارشاد اسلامی بسیار گسترده است و شما در این حوزه می توانید و باید کارهای اساسی انجام دهید

  حوزه فعالیت فرهنگ و ارشاد اسلامی بسیار گسترده است و شما در این حوزه می توانید و باید کارهای اساسی انجام دهید

  رییس حوزه علمیه اصفهان دردیدار با جمعی از مسوولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت:حوزه فعالیت فرهنگ و ارشاد اسلامی بسیار گسترده است و شما در این حوزه می توانید و باید کارهای اساسی انجام دهید.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان وی افزود: از دیدار با خادمان فرهنگ و هنر خرسندم و از مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی  استان که واسطه خیر شدند ،تشکر می کنم .

  وی گفت: نظم و انتظام بسیار خوب است، امام علی در وصیت نامه خود که مهم ترین مباحث را در آنجا مطرح کرده اند درباره نظم در امور می فرماید: «از شما می خواهم در کارهایتان نظم داشته باشید.»

  آیت الله العظمی مظاهری تصریح کرد: بنده 12 سال در کلاس درس حضرت امام خمینی(ره) حضور داشتم. یک بار به یاد ندارم ایشان 5 دقیقه دیر به کلاس درس  حضور یابند.

  وی با آرزوی موفقیت مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان برای افزود:  الحمدالله تدیّن  حجه الاسلام والمسلمین ارزانی خوب است و از نظر فرهنگی  هم خوب کار کرده اند و از همه مهمتر تعقل ایشان است که بسیار بالاست.

   رییس حوزه علمیه اصفهان با تاکید بر اینکه نظر رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی ) را مبنای کار خود قرار دهید گفت: از شما می خواهم فعالیت هایتان را با گفتار و کردار ایشان مطابقت دهید.

  وی افزود:از لحاظ شرعی و قانونی نباید اعمال ما مغایر  با اعمال و کردار ولی فقیه باشد ،ریاست حکومت اسلامی با ولی فقیه است و همه ما موظفیم پیرو ولی فقیه باشیم و اگر جایی شبهه ای پیش امد، تماس با دفتر مقام معظم رهبری آسان است. راحت می شود سوال کرد و شبهه را رفع کرد.

  آیت الله  العظمی مظاهری  اظهار داشت:بحث مرجعیت و ریاست فرق می کند؛ هرکس می تواند مرجع خود را داشته باشد ولی در بحث اداری همه ما باید پیرو مقام معظم رهبری باشیم.

  وی با تاکید بر پرهیز از رفتارهای خود سرانه و سلیقه ای در انجام امور خاطر نشان کرد:. فردای قیامت ما باید بگوییم هرچه کردم با اعمال و گفتار و نیات ولی فقیه موافق بود و نمی توانیم بگوییم چون سلیقه من بود، عمل کردم.

  رییس حوزه علمیه اصفهان  تصریح کرد:بدتر از سلیقه ای کا رکردن در امور فرهنگی و اداری و سیاسی؛ نسبت دادن اعمال و گفتار خود به اسلام عزیز است.

  وی در پایان برای تمامی مسوولان و دست اندرکاران اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان آرزوی موفقیت و بهروزی کرد.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :