شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
  کد خبر : 79447
  تاریخ انتشار : 4 مرداد 1394 15:28
  تعداد بازدید : 2005

  بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان از روزنامه نسل فردا

  حجت الاسلام و المسلمین حبیب رضا ارزانی،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسامی استان اصفهان، از روزنامه نسل فردا بازدید کرد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین حبیب رضا ارزانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان همراه با معاون مطبوعاتی، مدیر روابط عمومی و رییس اداره مطبوعات این اداره با حضور در دفتر روزنامه نسل فردا، ضمن بازدید از بخش های مختلف این رسانه مکتوب  با مدیر مسوول و عوامل خبری این روزنامه دیدار و گفت و گو کرد.
  حجت الاسـلام ارزانی در این دیدار موفقیت نسل فردا را در گرو چند اصل اساسی دانست و گفت: مثبت نگری دلیل اول موفقیت این رسانه به شمار می رود چرا که در دنیای امروزی که برخی رسانه ها به سمت و سوی منفی بافی و حاشیه سازی حرکت کرده اند روزنامه نسل فردا اعتمادسازی و حرکت در راستای اطلاع رسانی صحیح و شفاف  را در صدر سیاست های خود حفظ کرده است.
  وی عدم فعالیت های سیاسی و حضور در عرصه های مختلف فرهنگی را از دیگر علل موفقیت نسل فردا برشمرد و خاطرنشان ساخت: در طول این چند سال اخیر نسل فردا در کنار فعالیت های رسانه ای، حضور در عرصه های مختلف را نیز به عنوان یک اصل، مورد توجه قرار داده است و همین امر سبب شده تا این رسانه بتواند در بین مردم و سـطح جامعه به خوبی ورود پیدا کند.
  ارزانی همچنین به صداقت در نوشتار، همفکری و خرد جمعی در بدنه نسل فردا اشاره داشت و تصریح کرد: اصحاب قلم فعال در روزنامه نسل فردا تحت امر مدیریت این روزنامه صداقت و اصالت در نوشتار را به عنوان رکن اساسی موفقیت مورد توجه قرار داده اند. نسل فردا با بهره گیری از نظرات و پیشنهادات  صاحب نظران و کارشناسان مسیر موفقیت و تعالی را به خوبی پشت سر گذاشــته است و امیدواریم روزبه روز شاهد موفقیت هرچه بیشتر این روزنامه در سطح کشور باشیم.
  دکتر ارزانی ضمن ابراز خرسندی  از عملکرد 25 ساله روزنامه نسل فردا در سخنانی تاکید کرد: نسل فردا را از سالیان قبل به خوبی می شناسم و آن را مطالعه می کنم و از این که این روزنامه توانسته به خوبی در زمینه اطلاع رسانی و رسالت فرهنگی خود عمل کند خوشحال هستم.
  وی ادامه داد: این نشریه قابلیت آن را دارد که در کنار دیگر رسانه های مطرح کشور قرار بگیرد و اداره ارشاد براساس رسالتی که برعهده دارد حمایت از این روزنامه و همه رسانه های فعال در سطح استان را در دستور کار خود قرار داده است و به عنوان یک ضرورت بر عمل به آن تاکید دارد.
  محزونیه ،در ابتدای این دیدار ضمن خوش آمدگویی به تشریح فعالیت های 25 ساله روزنامه نسل فردا پرداخت و گفت: این نشریه ابتدا به صورت هفته نامه فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر توانسته به عنوان روزنامه کشوری به صورت گسترده در سطح کشور خوش بدرخشد.
  مدیرمسوول روزنامه نسل فردا با بیان این که این روزنامه به زودی بیست و پنجمین سال فعالیت خود را پشت سر خواهد گذاشت و ربع قرن تلاش فرهنگی خود را جشن خواهد گرفت، تاکید کرد: اگرچه در طول این مسیر با کمبودها و سختی های زیادی روبه رو بوده ایم؛ اما با عنایت خداوند متعال و تلاش همه کارکنان توانسته ایم به عنوان اولین روزنامه استان اصفهان عملکردی مثبت و در خور شان از خود به نمایش بگذاریم و استقبال از این روزنامه در دیگر استان ها گواه این ادعاست. 
  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اصفهان 31 تیرماه ضمن بازدید از رونــد فعالیت بخش های بازرگانی، تحریریه، توزیع و آرشیو و سایر بخش های روزنامه نسل فردا با کارکنان این نشریه دیدار و گفت و گو کرد.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :