شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
  کد خبر : 78479
  تاریخ انتشار : 20 تیر 1394 22:30
  تعداد بازدید : 1449

  برگزاری نشست مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با مدیران سرپرستی روزنامه های سراسری

  برگزاری نشست مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با مدیران سرپرستی روزنامه های سراسری نشست مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با مدیران سرپرستی های روزنامه های سراسری پیش از ظهر امروز برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی در این نشست گفت: این جلسه به منظور تبیین مسایل و مشکلات نمایندگان سرپرستی روزنامه ها و انتخاب یک نفر به عنوان نماینده این گروه در شورای هم اندیشی استان اصفهان برگزار شده است.
  وی دغدغه اصحاب رسانه را به دو بخش مشترک و دغدغه هایی که خاص  هر گروه است تقسیم کرد و افزود: لازم است از هر یک از گروه های اصحاب مطبوعات مانند روزنامه ها، خبرگزاری ها، پایگاه های اطلاع رسانی، مدیران مسوول نشریات، سرپرستی روزنامه ها و... یک نفر به عنوان نماینده در شورای هم اندیشی استان مسایل و مشکلات گروه مربوط به خود را پیگیری کند.
  معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان نیز در همین نشست هدف از برگزاری این جلسه را ارتباط بیشتر و بهتر با مدیران سرپرستی روزنامه های سراسری عنوان کرد.
  وی افزود: بازدید هفتگی از اصحاب رسانه و مطبوعات از برنامه هایی است که انشاء الله در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.
  گفتنی است نشست مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با مدیران سرپرستی روزنامه های سراسری پیش از ظهر امروز، شنبه 20تیرماه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان  برگزار شد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :