شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
  کد خبر : 78477
  تاریخ انتشار : 20 تیر 1394 22:12
  تعداد بازدید : 1312

  نشست مدیران خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت فصلی برگزار می شود

  نشست مدیران خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت فصلی برگزار می شود
  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری نشست اصحاب رسانه و مطبوعات استان اصفهان به صورت فصلی خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، دکتر حبیب رضا ارزانی در نشست با مدیران خبرگزاری ها و سایت های اطلاع رسانی گفت: این جلسات به منظور هم اندیشی و بررسی دغدغه های اصحاب رسانه و مطبوعات برگزار می شود.

  وی تصریح کرد: تمام اصحاب رسانه و مطبوعات شامل مدیر مسوولان، خبرنگاران، عکاسان، روزنامه نگاران و ... لازم است از بین خود نماینده ای به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان معرفی کنند تا امور مربوط به آنان را پیگیری کند.

  ارزانی اظهار داشت : وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای گستره وسیعی است و با طیف گسترده ای از اصحاب فرهنگ و هنر ارتباط دارد که لازم است هر یک از این حوزه ها نماینده ای را به ما معرفی کنند تا مسایل مربوط به حوزه های مختلف بررسی و تا حد امکان حل شود.

  وی از برگزاری آیین روز خبرنگار به صورت مجزا  از جشنواره مطبوعات خبر داد و خاطر نشان کرد : در روز خبرنگار از خبرنگاران تجلیل می شود و جشنواره مطبوعات استان در دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

  شایان ذکر است اصحاب رسانه و مطبوعات در این نشست ضمن معرفی خود، دغدغه ها و مسایل و مشکلات خود را مطرح کردند.

  نشست مدیران خبرگزاری ها و سایت های خبری استان اصفهان ظهر امروز یکشنبه 14 تیرماه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :