شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
  کد خبر : 77477
  تاریخ انتشار : 3 تیر 1394 18:25
  تعداد بازدید : 2938

  هنوز در حوزه مد و لباس درست وارد نشده ایم

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در ششمین جلسه ساماندهی مد و لباس، گفت: هنوز در حوزه مد و لباس درست وارد نشده ایم، ابتدا باید مشخص شود هدف از این کار چیست تا بتوانیم گام های بعدی را برداریم.
  به گزارش خبرگزاری رسا در اصفهان، حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در ششمین جلسه ساماندهی مد و لباس گفت: هنوز در حوزه مد و  لباس درست وارد نشده ایم، ابتدا باید مشخص شود هدف از این کار چیست تا بتوانیم گام های بعدی را برداریم.

  وی با تأکید بر این که در این زمینه باید از برنامه های ترکیبی شامل عکس، طرح و لباس های آماده متنوع در قالب های گوناگون استفاده شود، تصریح کرد: برای برگزاری این نمایشگاه لازم است ابتدا طرحی آماده شود که در آن فضای نمایشگاهی متناسب، برآورد هزینه لازم، زمان نمایشگاه و مخاطبان لحاظ شود و پس از آن محتوای نمایشگاه مورد بررسی قرار گیرد.

  حجت الاسلام ارزانی در ادامه ابراز داشت: برای برگزاری یک نمایشگاه همان اندازه که طراح مهم است، طرح خروجی نیز اهمیت دارد و لازم است طرح در شورا بررسی شود. مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: در این نمایشگاه یک کار دو سویه داریم و 24 کارگروه در برگزاری آن همکاری خواهند داشت.

  شایان ذکر است این جلسه با حضور نماینده سازمان صنعت و معدن و تجارت، مدیر مؤسسه پژوهشی و فرهنگی شمس نهان، رییس اتحادیه خیاطان استان اصفهان، رییس و نایب رییس اتحادیه پوشاک و نماینده آموزش و پرورش استان برگزارشد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :