شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
  کد خبر : 75840
  تاریخ انتشار : 13 خرداد 1394 23:3
  تعداد بازدید : 1182

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به عنوان رییس ستاد بزرگداشت کنگره نکوداشت حضرت آیت الله العظمی مظاهری «دامت برکاته» برگزیده شد

  در حکم مشترک وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس دفتر تبلیغات اسلامی قم حجت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب رضا ارزانیبه عنوان رییس ستاد کنگره نکوداشت فقیه اخلاق حضرت آیت الله العظمی مظاهری «دامت برکاته» منصوب شد .

  در حکم مشترک وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس دفتر تبلیغات اسلامی قم حجت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب رضا ارزانیبه عنوان رییس ستاد کنگره نکوداشت فقیه اخلاق حضرت آیت الله العظمی مظاهری «دامت برکاته» منصوب شد .
  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، متن حکم به شرح زیر است :
  همانگونه که مستحضرید شهر عالم پرور اصفهان و حوزة علمیه مقدسة در پیشینه درخشان علمی خویش در زمرة اقطاب مهم دانش و معرفت در جهان اسلام و مکتب تشیع بوده است . آثار و برکات علمی دانشمندان و علمای والا مقام اصفهان چونان منبیعی فیاض و جوشان در مسیر تولید علم و نشر معارف اهل بیت علیهم السلام است و خوشبختانه مرکزیت و پیشگامی آن دست کم در برخی از رشته ها همچنان پا برجاست . در این میان ، دانش اخلاق گواهی است روشن که به برکت حضور عالمان عامل و بزرگی همچون حضرت آیت الله العظمی مظاهری «دامت برکاته» برجستگی و نمودی ویژه را به این حوزة دیرپا بخشیده است.
  بی تردید ، این شخصیت ممتاز که نسل ما توفیق معاصرت با ایشان را یافته ، امروزه یکی از برجسته ترین علمای اخلاقی شیعه است و می تواند  محور فعالیت های علمی و پژوهشی در حوزه اخلاق باشد.
  پاسداشت این منبع فیاض و منابع دانشور و کمک به توسعه اخلاق می تواند ظرفیت علمی و پژوهشی دارالمومنین اصفهان و حوزة علمیه پربرکت آن را بیش از بیش نمایان و زلال برکت و معنویت را در جامعة ما ساری و جاری سازد.
  اکنون که حوزة علمیة مقدسة اصفهان تحت اشراف این مرجع عالی قدر قرار دارد به منصور شخصیت شناسی آن مرجع عالی قدر و همچنین پژوهش در آثار عالمانه و پربهای ایشان بالاخص در حوزة اخلاق ،دفتر تبلیغات اسلامی حوزة علمیة قم و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری نهادها و مراکز علمی حـوزوی و دانشگاهـی و پـژوهشگران وعالمان این حوزه در نظر دارند «کنگره نکوداشت فقیه اخلاق حضرت آیت الله العظمی مظاهری «دامت برکاته» را برگزار نمایند.
  به همین منظور و با توجه به صلاحیت علمی و تجارت ارزشمندتان ، به موجب این حکم حضرت عالی را به عنوان رییس ستاد برگزاری کنگره منصوب می نماییم .
  انشاء الله با برنامه ریزی مناسب ، پیگیری مجدانه و استفاده از ظرفیت بالای استانی اقدامات مقتضی در راستای برگزاری باشکوه کنگره به عمل آورید

  روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :