شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
  کد خبر : 52712
  تاریخ انتشار : 13 خرداد 1393 10:56
  تعداد مشاهدات : 1265

  رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان:

  مبلغان زبان آموز باید هدفشان از یادگیری زبان را مشخص کنند

  رئیس دفتر اصفهان در جمع مبلغان زبان آموز موسسه علامه مجلسی (ره) دفتر اصفهان گفت: مبلغانی که به فراگیری زبان مشغول هستند باید هدفشان از یادگیری زبان را مشخص کنند تا بتوانند تا پایان آن را ادامه دهند.

  به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، در اردوی فرهنگی تفریحی ویژه زبان آموزان موسسه علامه مجلسی(ره) حجت الاسلام والمسلمین دکتر ارزانی رئیس دفتر اصفهان ضمن اشاره به اهمیت فرا گرفتن زبان توسط مبلغان گفت: مبلغانی که به فراگیری زبان مشغول هستند باید هدفشان از یادگیری زبان را مشخص کنند تا بتوانند تا پایان آن را ادامه دهند.

  وی افزود: در انتخاب هدف باید ابتدا به عنوان یک مبلغ دینی با فضای کشور آشنا باشید تا بتوانید با توجه به این فضا یک هدف واقعی برای خو در نظر بگیرید.

  حجت الاسلام ارزانی خوب حرف زدن به زبان های خارجی را از ملاک های موفقیت یک زبان دان دانست و تصریح کرد: مبلغان باید با تمرین و پشتکار سعی کنند به خوبی با زبان دیگری صحبت کنند زیرا برای برقراری ارتباط و اثرگذاری خوب حرف زدن بسیار مهم است.

  رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان مباحثه به زبان خارجی را یکی از راه های تقویت مکالمه و تسلط به زبان دانست و تاکید کرد: برای یک مبلغ فراگیری زبان باید همراه با یادگیری مفاهیم اجتماعی و آشنائی به شبهات روز باشد تا بتواند به طور شایسته ای به تکلیف خود عمل کند و در عرصه های بین المللی نیز اثر گذار باشد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :