شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
  کد خبر : 47329
  تاریخ انتشار : 11 اسفند 1392 18:59
  تعداد بازدید : 1458

  رييس دفتر تبليغات اسلامي اصفهان:

  صهيونيست ها با تحريف كتاب مقدس اشغالگري مي كنند

  رييس دفتر تبليغات اسلامي اصفهان با بيان اينكه سرزمين فلسطين متعلق همه پيروان اديان ابراهيمي است، گفت: صهيونيست ها با سوء استفاده هاي از آموزه هاي تحريف شده كتاب مقدس و تحريف تاريخ، اقدام به دست اندازي بر ممالك اسلامي كرده اند.

   

   

  حجت الاسلام حبيب رضا ارزاني رييس دفتر تبليغات اسلامي اصفهان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري رسا در اصفهان، با اشاره به ارزشمندي مكان هاي مقدس براي پيروان اديان مختلف، اظهار داشت: سرزمين فلسطين از جمله مكان هاي مقدسي است كه همه پيروان اديان ابراهيمي تعلق خاطر خاصي به آن داشته اند و دارند.

  وي ادامه داد: انبياي الهي نيز احترلام خاصي را براي اين سرزمين قايل بوده اند، به گونه اي كه حضرت يوسف(ع) پس از صد دو ده سال زندگي خود، در هنگام رحلت سفارش مي كند كه استخوان هايم را از مصر به كنعان كه فلسطين كنوني است ببريد چرا كه سرزميني است كه خدا به ابراهيم، اسحاق و يعقوب وعده داده است.

  متخصص اديان ابراهيمي به حضور قبايلي قبل از فزندان يعقوب (ع) در سرزمين كنعان اشاره كرد و بيان داشت: سرزمين فلسطين انصاف از آن فلسطيني ها امروزي بوده است ولي صهيونيست ها با قتل و غارت و كشتار به ناحق بر سرزمين فلسطين حاكم شده اند.

  وي بابيان اينكه تملك بر سرزمين ها امري است اعتباري و هر روز قومي و گروهي بر سرزمين خاص حكومت داشته اند، خاطر نشان كرد: سرزمين فلسطين، منطقه اي است كه خداوند استقرار بندگان صالح و مومن خود را بر اين سرزمين به انبياي الهي وعده داده است.

  رييس دفتر تبليغات اسلامي اصفهان با اشاره به سوء استفاده صهيونيست ها از كوه صهيون، براي تشكيل حزبي خودكامه و ضد انساني، ابراز داشت: صهيونيست ها با سوء استفاده از نويد هاي پيامبران الهي و بر اساس فلسفه كاملا مطرود "قوم برزگيده بودن بني اسراييل"، حكومت بر اين سرزمين ها را مختص به قوم بني اسرائيل مي دانند و بر همين اساس قلع و قمع ديگران را توجيه مي كنند.

  وي تحريف تاريخ توسط صهيونيست ها و دروغ بستن به انبياي الهي از جمله شگردهاي آنها براي دست اندازي بر ممالك اسلامي عنوان كرد و افزود: بر اساس آموزهاي تحريف شده كتاب مقدس، اين قوم معتقدند يعقوب پس از كشتي گرفتن با خدا، در مقابل خدا ايستاد و لقب اسرائيل به معني مقاوم در برابر خدا را دريافت كرد.

  حجت الاسلام ارزاني با بيان اينكه بر اساس عقايد منحرف يهوديان، تنها فرزندان دوازدهگانه يعقوب و نسل آنها، قوم برگزيده خواهند بود، اظهار داشت: اين گونه عقايد تبعات خاص خود را همچون تكبر، خودكامگي و دست زدن به اقدامات ضد انساني را به همراه خواهد داشت.

  وي با بيان اينكه اسلام همه انسان ها را از نسل آدم و برابر و برادر معرفي مي كند، افزود: امام خميني (ره) فرمودند اسرائيل بايد از بين برود و اين حقيقتي است برگرفته از دستورات اسلامي كه مستضعفين را به ايستادگي و مقاومت در برابر مستكبرين دعوت مي كند.

  رييس دفتر تبليغات اسلامي اصفهان در پایان گفت: حمايت از فلسطين حمايت از اصل اسلام است چرا كه مساله فلسطين مساله اسلام است.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :