شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
  کد خبر : 35211
  تاریخ انتشار : 17 مهر 1392 9:18
  تعداد بازدید : 1065

  رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان:

  اقدامات جنایتکارانه علیه شیعیان در مصر در تمام ادیان و کتب مقدس منکوب و محکوم است

  رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: فعالیت ها و حرکاتی که بر ضد شیعیان در برخی از کشورها اتفاق می افتد نه تنها با مضامین موجود در اسلام و قرآن ناسازگار است بلکه در تمام ادیان الهی و کتب مقدس چنین رفتار ضد بشری منکوب و محکوم است.

  به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان دین اسلام را دین سلامت، امنیت ، مهربانی و آرامش خواند و گفت: اسلام پیام آور صلح برای همگان است و پیامبر ما پیامبر رحمت و مهربانی هستند و توصیه دین اسلام هم بر زندگی زیبا،ارزشی و هدایت همه انسانها به سوی کمال است و هر عمل ضد انسانی که جان انسان ها را تهدید بکند مورد انزجار قرآن قرار می گیرد تا جائیکه در قرآن جایگاه ویژه ای برای جان انسان هاقائل می شود و کشتن یک نفر را برابر کشتن تمام انسان ها می داند.
  وی افزود: در طول تاریخ افرادی به علت قلت تدبر و عدم ژرف نگری فعالیتهای نادرستی را انجام داده اند و در چند ماهه اخیر نیز اقداماتی در برخی کشورهای اسلامی مثل بحرین و سوریه و مصر انجام می گیرد و متاسفانه کسانی که مدعی آوردن صلح و آزادی برای بشریت هستند از گروهای تروریستی حمایت می کنند تا مردم ضعیفی که هیچ پناهی ندارند مورد ظلم قرار بگیرند.
  رییس دبیرخانه ادیان توحیدی اصفهان با اشاره به حوادث اخیر در برخی از کشورها بر ضد شیعیان تصریح کرد: فعالیت ها و حرکاتی که بر ضد شیعیان در برخی از کشورها اتفاق می افتد نه تنها با مضامین موجود در اسلام و قرآن ناسازگار است بلکه در تمام ادیان الهی و کتب مقدس چنین رفتار ضد بشری منکوب و محکوم است.
  رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان حادثه حمله به شیعیان در عید نیمه شعبان مصر را به شدت محکوم کرد و تاکید کرد: کسانی که این اقدامات جنایتکارانه و بی رحمانه را انجام می دهند از دین اسلام به دور هستند وحتی اینگونه افراد را نمی توان انسان های موحد و دین باوری خواند زیرا این تندرویها در تمام دین ها محکوم واقع شده و توسط رهبران و پیروان همه ادیان الهی مورد مذمت و سرزنش قرار می گیرد.
  وی اضافه کرد: در حوادثی که به این شکل صورت می گیرد فرقی بین شیعه یا سنی بودن این افراد نیست و بر طبق قرآن اصل بر انسان بودن است که باید بر همه چیز ارجح داده شود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :