شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
  کد خبر : 223124
  تاریخ انتشار : 30 مهر 1396 10:9
  تعداد بازدید : 2228

  حجت الاسلام والمسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی؛ دبیر ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور شد

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی را به عنوان "مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد" منصوب کرد.  به نقل از روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکم سید عباس صالحی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به حبیب رضا ارزانی آمده است:
   
  نظر به شایستگی و تجارب ارزشمند و صلاحیت های علمی جناب عالی به استناد مصوبه سیصد و دومین جلسه مورخ ٧١/١٢/١٨ شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان "مشاور وزیر و دبیر ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد" منصوب می شوید.
   
  امید است با اتکال به خداوند سبحان در تقویت فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری مساجد که نقش  ارزنده ای در اعتلای فرهنگ اسلامی کشور بر عهده دارند، موفق و موید باشید. همچنین تا تعیین مدیر کل استان، اداره سرپرستی اداره کل اصفهان نیز به جناب عالی محول می گردد.
   
  در سابقه کاری حجت الاسلام و المسلمین دکتر ارزانی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، رییس دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان، مبلغ بین الملل و تبلیغ در بیش از 45 کشور دنیا به زبان فارسی انگلیسی و عربی، عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم و معارف  اسلامی قم، مدیرعامل بنیاد بین المللی ادیان توحیدی، دارای سطح 4 از حوزه علمیه قم و دارای دکتری الهیات تطبیقی، تألیف بیش از ده عنوان کتاب و بیش از 30مقاله علمی و مدرس حوزه در سطوح عالی و دانشگاه های ایران و خارج از کشور به چشم می خورد.
   
  یادآور می شود پیش از این، حجت الاسلام والمسلمین حمید رضا ارباب سلیمانی از سال ۱۳۸۵ عهده دار مسئولیت دبیرخانه ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد بود.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :